send nudes zdjecie napisu neon

Robiłeś kiedyś sobie sex fotki, zwane również nudesami? A może dopiero szukasz inspiracji do tego, aby zrobić sobie takie zdjęcia? Przeczytaj nasz tekst i przygotuj się na zrobienie idealnych seks fotek!

Nagie zdjęcia coraz bardziej popularne?

To, że lubimy się fotografować jest wiadome odkąd tylko wynaleziono fotografię. Niektórzy jednak – zwłaszcza panie, które w naturalny sposób obdarowane są pięknymi ciałami – idą dalej i pragną zostać uwiecznieni w negliżu.

Ten trend upowszechnił się wraz z rozwojem technologii komórkowej, dzięki której każdy może robić sobie sexi fotki sam. Czy jednak ma to wyłącznie dobre strony? Przyjrzyjmy się tematowi nagich zdjęć z bliska. 

Zobacz, na co musisz uważać podczas wysyłania nudesów! Zabezpiecz się przed kradzieżą sex fotek.

Czy sex fotki to wymysł nowoczesności?

Oczywiście, że nie! Co prawda fotografie tzw. aktów, są naturalnie związane z wynalezieniem fotografii, ale samo przedstawianie nagości ma długą i bardzo bogatą historię, choćby w malarstwie. Dziś mamy internet. Nie trzeba w nim długo szukać, żeby natrafić na istny ocean nagości, od wysublimowanej fotografii w negliżu po – czasem – wulgarną pornografię.

Świat jednak nie jest zerojedynkowy i nie składa się wyłącznie ze skrajności. Są jeszcze ludzie, którzy po prostu chcą doświadczyć czegoś nowego, sprawdzić czy dobrze by się czuli w takiej roli, przełamać nieśmiałość lub kompleksy, stworzyć ciekawą pamiątkę lub też, w przypadku par, wzbogacić w ten sposób swoje życie erotyczne. I bardzo dobrze! Jeżeli wszystko dzieje się w atmosferze wzajemnego szacunku i zgody, to czemu by nie poeksperymentować!

Szaleństwo, ale i bezpieczeństwo

Wspomnieliśmy już o internecie. Młodzi ludzie coraz odważniej przyznają się do tzw. sextingu, czyli prowadzenia erotycznych rozmów na odległość. Nierzadko dołączają do tekstu również swoje intymne zdjęcia. Jest to ryzykowne, zwłaszcza jeżeli mamy do czynienia z osobą poznaną przez internet i której nie widzieliśmy na oczy. Nie wiemy do czego mogą być wykorzystane nasze zdjęcia. Zdarzają się przecież przypadki szantaży i wymuszeń na tym tle.

Jeśli więc nie jesteśmy pewni swojego sex-rozmówcy, lepiej nie ryzykujmy. Poza tym, zawsze istnieje ryzyko, że ktoś, wiedząc o naszych zdjęciach, wykradnie je z naszego telefonu lub komputera. 

Zainspiruj się! Zobacz nasz tekst o najlepszych erotycznych magazynach z sex fotkami lub pomysłach na nudesa ze świata malarstwa.

Gdzie można zrobić idealne sex fotki?

Jeżeli więc decydujemy się na zdjęcia w negliżu i chcemy żeby to były idealne sex fotki, zwróćmy się do profesjonalnego fotografa. Zyskujemy wtedy pewność, że sesja będzie przebiegała w maksymalnie komfortowy dla nas sposób, a jej efekt sprosta naszym oczekiwaniom (czego niestety nie można powiedzieć o zdjęciach, które robimy sami sobie).

Zawodowy fotograf podpowie również, gdzie jeszcze można wykonać taką sesję, ponieważ w porze letniej, kobiety coraz częściej decydują się na sesje w plenerze. Najczęściej są to miejsca odosobnione, co jest zrozumiałe ze względu na specyfikę treści. Raczej nie chcemy być widziani nago przez postronne osoby. Idealnymi przestrzeniami do takich sesji są różnego rodzaju lasy, plaże, ustronne miejsca w pobliżu rzek, jezior lub stawów.

Jeśli chodzi o przestrzenie zamknięte, to bardzo dobrze nagie zdjęcia robi się w pomieszczeniach industrialnych (oczywiście nie działających). Miejsce jednak jest kwestią naszej wyobraźni. Najważniejsze to dobrze się bawić! No i jeśli czujesz się na siłach, możesz robić je sama! Wystarczy samowyzwalacz i nuta pewności siebie.


Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry