neon nudesy

Pamiętaj: sexting nie jest niczym złym. Może stanowić grę wstępną dla osób, które wieczorem planują się spotkać, albo też jest początkiem cyberseksu z nieznajomym. Warto tylko pamiętać, żeby zachować w tym wszystkim zdrowy rozsądek. O czym należy pamiętać wysyłając swoje rozbierane zdjęcia?

Rób takie zdjęcia by nikt nie mógł Cię rozpoznać

Wiadomo, może nam się wydawać, że osoba z którą piszemy jest godna zaufania i na pewno nie wykorzysta tych zdjęć przeciwko nam. Rzeczywistość jednak bywa bardzo rozczarowująca. Nie oznacza to, że trzeba absolutnie rezygnować z sextingu i przesyłania zdjęć. Jeśli chcesz to robić, rób tak, aby nikt na podstawie tych zdjęć nie mógł Cię zidentyfikować.

  • Nie pokazuj całej sylwetki z twarzą, a jedynie zbliżenie na dany fragment ciała.
  • Zadbaj o to, by w tle zdjęcia nie znajdowały się przedmioty bardzo charakterystyczne dla Ciebie, np. teczka z dokumentami, zdjęcie rodzinne itd.
  • Jeśli posiadasz charakterystyczne tatuaże czy blizny – najlepiej zrób nudesy w taki sposób, aby na zdjęciu również nie było widać znamion.
  • Zabezpiecz się poprzez stosowanie filtrów i edytowanie zdjęć. Możesz zmienić odcień swojej skóry, usunąć pieprzyki, blizny, a nawet edytować to, co znajduje się w tle.

Zobacz, gdzie warto robić najlepsze nudesy i sex fotki! Przygotowaliśmy na ten temat specjalny tekst!

Jeśli chcesz wysyłać rozbierane zdjęcia do swojego partnera czy partnerki pamiętaj, by robić je w taki sposób, by na pewno nigdy nie mogły zostać użyte przeciwko Tobie – tak, jak w przypadku sextingu z nieznajomymi – zakrywaj twarz i charakterystyczne elementy ciała.

Nawet jeśli ufasz partnerowi czy partnerce, nigdy nie wiesz czy nie postanowi pochwalić się takimi zdjęciami swoim znajomym, lub czy po rozstaniu nie będzie próbował narobić Ci nieprzyjemności. Brzmi okrutnie? Niestety, taka jest rzeczywistość. Nigdy za wiele ostrożności w kwestii intymności.

Nie wysyłaj rozbieranych zdjęć bez zgody drugiej strony

Dla kobiet nie ma niczego gorszego od dostawania tzw dick piców – zdjęć penisów w erekcji, wysyłanych przez nieznajomych, kompletnie bez żadnej zapowiedzi i zgody drugiej strony. Nawet jeśli masz z drugą osobą dobry, swobodny kontakt, to nie musi oznaczać, że ona chce przejść na taką formę komunikacji. Prosta zasada – po prostu zapytaj.

Trzymaj się podanych w naszym tekście czterech zasad, a Twoje erotyczne fotki będą zawsze doskonałe!

Wysyłanie nagich zdjęć to nie tylko test zaufania wobec drugiej strony. Pamiętaj, że telefon możesz zgubić, ktoś może włamać się na Twoje konto, a zdjęcia wypłyną nie z winy nieodpowiedzialnego partnera czy partnerki. Dlatego też wykonywanie erotycznych zdjęć, bez możliwości zidentyfikowania autora jest najbezpieczniejszą możliwością.

Mimo wszystkich tych niebezpieczeństw, sexting i wysyłanie rozbieranych zdjęć potrafi być wspaniałą rozrywką, grą wstępną, dzięki której można budować erotyczną atmosferę, a także jedyną formą bliskości na jaką mogą sobie pozwolić osoby mieszkające daleko od siebie, bez szans na spotkanie. Nie należy z tego rezygnować, a po prostu dbać o swoje bezpieczeństwo.


Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry